O Firmie

"Rozczarowanie spowodowane niską jakością pamięta się długo po przeminięciu radości spowodowanej niską ceną" Aldo Gucci, 1939r.

Zawsze podkreślamy, że to co robimy nie jest wyłącznie naszą pracą - to nasza pasja, więc staramy się przeistoczyć tę pasję w zadowolenie naszych klientów.


Firma Rem - Mar funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat. Jej właścicielem jest Remigiusz Szer. Posiadamy swoją własną manufakturę która zatrudnia łącznie 5 osobową załogę. W 2008 r, zakład przeszedł pełną restrukturyzację. Inwestycja opierała się na zakupie nowych renomowanych austriackich maszyn, prasy (do klejenia elementów o nacisku 3,5 tony) jak również kompletu nowych maszyn cykliniarskich marki Janser-bezpyłowych.

Początkowo firma mieściła swoją siedzibę w Górze Kalwarii przy ul. Witosa 5, jednakże od 2 lat działamy w nowo wybudowanym warsztacie opartym o najnowsze technologie, 5 km od Góry Kalwarii, w Sobikowie 23a. Od 20 lat nie zmiennie działamy tylko i wyłącznie w zakresie jednej branży stolarki budowlanej. Działamy w zakresie: schody, parkiety, parapety, drzwi, okna, tarasy, oraz wszelkiego typu prace renowacyjne zwłaszcza podłóg.

Jednakże schodami i parkietami trudzimy się nacodzień. Do naszych większych prac należą między innymi : wykonanie schodów zewnętrznych na wieżę w zamku w Czersku, podpisanie kontraktów z niejednym deweloperem, wyrobienie schodów dla znanych postaci np. Adamowi Zwierz, Rudolf&C.O, wykańczanie licznych willi, restauracji (m in. willa czersk), drzwi rzeźbione do wielu dworków np w Drwalewie.

Oferujemy liczne wykończenia schodów jak również parkietów, staramy się doradzić klientowi jak również spojrzeć jego wyobrażeniem na projekt pracy. Terminy wykonania usług, zazwyczaj próbujemy  dostosować do wymagań klienta, oraz solidnie wykonać w ustalonym terminie ukończenie prac. Nasze usługi gwarantujemy że, będą wykonane solidnie oraz w pełni profesjonalnie na które udzielamy gwarancji. Opieramy się na drewnie tylko w najwyższej klasie.

Lokalizacja

Drewniane parkiety w Warszawie i Piasecznie

Oferujemy Państwu schody, parkiety, parapety, drzwi, okna oraz tarasy. Proponujemy liczne wykończenia schodów jak również parkietów, trudnimy się także w wszelkiego typu pracach renowacyjnych zwłaszcza podłóg, np. cyklinowaniu parkietów. Nasze usługi parkieciarskie obejmują produkcję podłogi od podstaw tzn. od przygotowania podłoża po ułożenie parkietu oraz wykończenie go wskazanym przez klienta systemem - lakier bądź olej. Wykonujemy także barwienie parkietów wedle życzenia klientów. Schodami i parkietami trudzimy się na co dzień. Do naszych większych prac należą między innymi: wykonanie schodów zewnętrznych na wieżę w zamku w Czersku, wykańczanie licznych willi, restauracji (m in. Willa Czersk) czy drzwi rzeźbione do dworków np. w Drwalewie.