Sprzęt

Aby sprostać najwyższym wymaganim klienta, Rem-Mar zakupiło najnowsze maszyny, jak również stale dba o najnowsze technologie dzięki którym nasze prace są w pełni profesjonalne jak również jak najbardziej dokladne. Zarówno schody jak i podłogi tworzymy tak aby efekt końcowy był powalający! Naszą przewodnią marką maszyn jest festool, protool, janser, lagler oraz makita, a zatem najlepsze na rynku maszyny.

 

Na zdjęciach przedstawiamy co poniektóre, główne maszyny do szlifowania podłóg oraz prac związanych z ich wykończeniem.Na takich maszynach wykonujemy naszą pracę, dzieki czemu jesteśmy w stanie wykonać ją z dokładnością  co do jednego milimetra, jak również wykonać efekt tzw "lustra" z parkietu.

Maszyny ręczne wykończeniowe festool
Dzięki takim maszynom jesteśmy w stanie zadowolić nie jednego najbardziej wymagającego klienta!

Oryginalny parkiet drewniany wysokiej jakości

Posiadamy własną manufakturę, która zatrudnia łącznie pięcioosobową załogę. W 2008 r. zakład przeszedł pełną restrukturyzację. Inwestycja opierała się na zakupie nowych renomowanych austriackich maszyn, prasy (do klejenia elementów o nacisku 3,5 tony) jak również kompletu nowych maszyn cykliniarskich marki Janser, które umożliwiają cyklinowanie bezpyłowe. Dzięki tym inwestycjom możemy zaoferować Państwu układanie parkietów wedle najwyższej klasy sztuki parkieciarskiej, a także produkcję schodów, parapetów, okien i tarasów. Co ważne, dużą częścią naszej działalności jest renowacja podłóg, poprzez cyklinowanie parkietów pomożemy Państwu odzyskać dawny blask pięknych, choć nadszarpniętych zębem czasu, podłóg.